tarihinde güncellendi...

INDEX

Mesajlaşma

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Girişi

Nickname:
Şifre:
Gizlilik Kodu: Gizlilik Kodu
Gizlilik Kodu (Rakamla):

Members List Üyeler:
Son Üye: charbacklidoc
Bugün: 0
Dün: 0
Toplam Üye: 21029

Online Olanlar:
Ziyaretçiler: 17
Üyeler: 0
Toplam: 17
eğitimbursu.com :: Başlığı Görüntüle - babana bile güvenme demişler!!!
Profil | SSS | Arama | Üye Listesi | Kullanıcı Grupları

babana bile güvenme demişler!!!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    eğitimbursu.com Forum Ana Sayfası -> Yurtiçi Eğitim
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
can_26
Newbie
Newbie

MesajTarih: Cum Ekm 10, 2008 3:45 am    Mesaj konusu: babana bile güvenme demişler!!! Alıntıyla Cevap Ver

Ya arkadaşlar herkesin bursa ihtiyacı var biliyorum!!Belki benden daha çok ihtiyacı olan insan çok falzadır!!5 yıl oldum dokuz eylül üniversitesine geleli coğrafya öğretmenliği okuyorum ve bu sene derslerim çok fazla!!sebebi de bir yıl uzamış olması!!Öyle bişey oldu ki bir ay öncesinde,hafta sonları burda bir ayakkabıcıda çalışıyodum,3 yıldır hafta sonları gidip kazanıyodum bişeyler!babam da saolsun gönderiyodu her ay!!ama öyle bişey oldu ki babam bana sırtını döndü ve ayakkabıcının durumları da kötü olduğu için şu anda çalışamıyorum.Bir kaç yere başvurdum iş için ama okulla aynı anda götürmek zor olsa da çalışacam yeter ki gel diyen bir yer olsun!!Ben yurtlardan bıktığım için buraya ilk geldiğim anda eve çıktım!!Sebebi ise siyaset!!Ama şu anda karnımı doyurmaya bile zor para buluyorum!!bir ay idare ettim arkadaşlarım sayesinde;ama şu anda ne yapacağımı bilmiyorum!Belki de okulu bırakıcam birisi yardım etmezse!!Yalvarırım birisi yardım etsin biri duysun beni!Çok mu zor ya çalışan zengin insanlar için birine 5 ay 6 ay veya 1 yıl hayır etmek!Yalvarırım birisi duysun!lütfen icon_sad.gif
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    eğitimbursu.com Forum Ana Sayfası -> Yurtiçi Eğitim Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright 2003 @ eğitimbursu.com
Tasarım ve altyapı düzenlemesi QualitaWeb tarafından yapılmıştır.

Sayfa Üretimi: 0.112 Saniye