tarihinde güncellendi...

INDEX

Mesajlaşma

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Girişi

Nickname:
Şifre:
Gizlilik Kodu: Gizlilik Kodu
Gizlilik Kodu (Rakamla):

Members List Üyeler:
Son Üye: charbacklidoc
Bugün: 0
Dün: 0
Toplam Üye: 21029

Online Olanlar:
Ziyaretçiler: 17
Üyeler: 1
Toplam: 18
eğitimbursu.com :: Başlığı Görüntüle - haksız alınan burslar
Profil | SSS | Arama | Üye Listesi | Kullanıcı Grupları

haksız alınan burslar

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    eğitimbursu.com Forum Ana Sayfası -> Yurtiçi Eğitim
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
oky
Newbie
Newbie

MesajTarih: Pzr Ağu 08, 2004 11:49 pm    Mesaj konusu: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

Yanlış bilgi beyan ederek burs alan öğrencileri kınıyorum.Tabi bu da devletin denetim bozuklugundan kaynaklanıyor.Hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız ve sesınızı duyurmakta güçlük çekiyorsanız size yardımcı olmaya calısırız.Düsüncelerinizi,tavsiyelerinizi yazın...

En son oky tarafından Pts Ağu 09, 2004 12:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
mehmet-ali
Site Admin
Site Admin

MesajTarih: Pzr Ağu 08, 2004 11:52 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

evet , ben de size katiliyorum, babasi mühendis olanlar bile babasini amele gösteriyor ve haksiz yere burs aliyor. Bunu engellemenin bir yolu belki banka hesaplarini veya maliyeden vergi durumunu gösteren belge istemek.

En son mehmet-ali tarafından Pts Ağu 09, 2004 12:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Sweets
Newbie
Newbie

MesajTarih: Prş Ağu 19, 2004 4:30 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

Bu konuda size katılıyorum fakat bazı kişiler kendi sosyal yaşam düzeylerini gösterecek bir şekilde başvuruda bulunuyor ve onlarada bur imkanları açılıyor yanlızca özel burlar değil devlet tarafından verilen burslarda buna dahil!!!
Başa dön
hurricane
Newbie
Newbie

MesajTarih: Cum Ağu 27, 2004 2:15 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

icon_evil.gif
evet..bencede aslında bu şekilde burs alanları ortaya çıkaracaksın..ve herkese göstereceksin..yani bu gibi parazitleri teşhir edeceksin...ve suratlarına tüküreceksin.
Başa dön
love_story
Newbie
Newbie

MesajTarih: Çrş Ksm 01, 2006 5:14 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

:evet arkadaslar katılıyorum.haksızlık diz boyu onune gelen burs alıo ıhtıyacı olanlar onlar yuzunden acıkta kalıyor..................
Başa dön
beyaz_gul
Newbie
Newbie

MesajTarih: Prş Nis 26, 2007 2:20 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

yazık koyun can derdinde kasap et
Başa dön
_s_ay_s
Newbie
Newbie

MesajTarih: Çrş Hzr 13, 2007 10:58 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

çok ii araştırılması gerekiyor..
Başa dön
Ncase
Newbie
Newbie

MesajTarih: Sal Ağu 21, 2007 6:16 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

çok güzel bir konuya değinmişsiniz.teşekkür ederim..gerçekten büyük haksızlıklar torpiller oynuyor bu burs olayında..benim çok acil bursa ihtiyacım var..ahmet priştina bursuna başvurdum..hherkes ben kazanırım gözüyle bakıyordu ama bana sırf başbakanlık alıyorum diye vermediler..benimle aynı durumda olan bi arkdşım vardı..hatta hatta arabası ve izmirde bi evi bile vardı..ona çıktı burs ama bana çıkmadı..cidden çok üzülmüştüm..yine burs avına çıktım umarım bu sefer başarılı olurum:(
Başa dön
beyaz_gul
Newbie
Newbie

MesajTarih: Cmt Ekm 11, 2008 1:23 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

kusura bakma ama açgözlülük olmuş seninki bir tane burs alıyon ya ona bakarsan benim durumum burs alanların çoğundan daha kötü bir harç parasını bile yatıramadım bence bu bursları ihtiyaç sahipleri almıyor durumu gayet iyi olanlar alıyor şaşıyorum gerçekten nerde adalet icon_question.gif
Başa dön
HIZIR
Newbie
Newbie

MesajTarih: Cmt Ekm 11, 2008 4:29 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

cok güzel bir konuya degindiniz..

Bir insanda Allah korkusu yoksa , o sahis her türlü yola basvurur, burda Devlet ne yapsin ? nasil önüne gecsin ....
Karanlik bir dönemden geciyoruz arkadaslar. Her kaldirdigimizin tasin altinda görüyorsunuz neler cikiyor neler.......

Allah bizleri dogru yoldan ayirmasi insallah.....
Başa dön
zimbateli

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2008 1:13 pm    Mesaj konusu: Re: haksız alınan burslar Alıntıyla Cevap Ver

etrafımda haksız yere burs alanlar azımsanamayacak kadar çok.vakıflar desen çoğunun kontejyanları torpille doluyor zaten.bizim gibiler de beş parasız dolanıyor.boğaziçinde olup da bu durumda olmak da koyuyor insana.ne emeklerle geldim bu sene buraya.ne emeklerle devam ediyorum.bu bir sitem ama kime bilmiyorum.herkese kolay gelsin...
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    eğitimbursu.com Forum Ana Sayfası -> Yurtiçi Eğitim Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright 2003 @ eğitimbursu.com
Tasarım ve altyapı düzenlemesi QualitaWeb tarafından yapılmıştır.

Sayfa Üretimi: 0.154 Saniye